خانه / تاز ه ها / نشان درجه یک هنری برای محمد کوچکپور کپورچالی

نشان درجه یک هنری برای محمد کوچکپور کپورچالی

سرویس خبروگزارش پایگاه تالش شنامحمد کوچکپورسی : محمد کوچکپور گیلانی به دریافت نشان درجه یک هنری  از وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی  نایل گردید .

کوچکپور که از هنرمندان نامور ایران در رشته عکاسی ست ، حدود چهل سال است که در این رشته فعالیت دارد و تا کنون افتخارات ملی و بین المللی متعددی به دست آورده و نمایشگاه های انفرادی مختلفی از ایشان در ایران و اروپا برگزارشده است . همچنین بخشی از آثار ارزشمند این هنرمند سخت کوش، در قالب سه جلد کتاب با نام های : دریچه سبز ، گیلان بهشت طبیعت و از مه تادریا، تاکنون به صورت نفیس چاپ و منتشر شده و اثر چهارم او نیز در دست ناشر است .

محمد کوچکپور فعالیت هنری خود را به صورت خود جوش و با استفاده از امکانات بسیار محدود شخصی در منطقه تالش آغاز کرد و برای ثبت سوژه های خود که عمدتا دارای زمینه های ، عشایر ، زندگی مردمان روستا وطبیعت است ، در طول سالهای متمادی سراسر تالش بزرگ را در نوردید ف سپس تدریجا کار در آن منطقه را به گستره جغرافیایی پهناوری در گیلان و ایران بسط داد .

شایان گفتن است که محمد کوچکپور در سال ۹۳ در همایش بزرگداشت هنرمندان پیشکسوت موسیقی تالش ، به عنوان هنرمند پیشکسوت و مهمان ویژه ، از سوی موسسه تالش شناسی مورد تقدیر قرار گرفت .

تیم نویسندگی و مدیریت « پایگاه تالش شناسی » به آقای کوچکپور این موفقیت را که به شایستگی تمام دریافت کرده است ،شادباش می گوید .

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *