پایان راه !؟

 این تارنما در سال ۱۳۸۵  با نام « پایگاه تالش پژوهی علی عبدلی » با دامنه com ، در اینترنت قرار گرفت . اما بعد از پنج سال فعالیت، به دامنه org و سپس به دامنه zz.vc  انتقال یافت .  سر انجام در سال ۱۳۹۲ با نام « پایگاه تالش شناسی علی عبدلی ، به دامنه ir پیوست . چندسال پیش نیز نامش به « پایگاه تالش شناسی » تغییر یافته است .

در تمام طول این سالها کوشش شده که این تارنما به یک پایگاه مرجع مجازی ارتقاء یابد و نماینده شایسته ای برای نشر فرهنگ و تمدن تالش، در دنیای مجازی باشد واکنون با دربر داشتن نزدیک به ۵۰۰ پست تحقیقی و خبرهنری و فرهنگی، در جایگاه قدیمی ترین و تنها سایت مرجع تالش قرار دارد.

زمانی که این سایت راه اندازی شد، هزینه های هاست وامورفنی آن چندان زیاد نبود و ما امیدوار بودیم که صاحبان مشاغل و صنایع تالش با دادن آگهی و پرداخت هزینه ای ناچیز برای آن، به ما یاری دهند تا جهت تامین هزینه های این سایت با مشکلی روبرو نشویم . ولی متاسفانه با گذشت ۱۴ سال از عمر سایت، حتی یک آگهی دریافت نکردیم و از سوی دیگر هزینه های برپا داشتن سایت هرسال افزایش یافت و همه ی آن هزینه ها را مدیرسایت از حساب خود پرداخت کرد. ولی  شرایطی پیش آمده است که جز تعطیلی سایت راه دیگری باقی نمانده . تنها چهارماه فرصت باقی  مانده است تا این سایت از مدار اینترنت برای همیشه حذف شود. پس مصلحت این بود که موضوع را به آگاهی انبوه مراجعه کنندگان محترم این سایت در سراسر جهان برسانیم تا از اتفاق نا خوشایندی که سه ماه دیگر رخ خواهد داد، قافلگیر نشوند .

Print Friendly, PDF & Email

درباره ی مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد کنید *