خانه > تاز ه ها > رونمایی از کتاب راهنمای گردشگری تالش

رونمایی از کتاب راهنمای گردشگری تالش

3به مناسبت روز معلم از کتاب « راهنمای گردشگری حوزه فرهنگی تالش » تالیف نگاه عبدلی رو نمایی شد .

در مراسم  رونمایی از کتاب یادشده که از سوی اداره کتابخانه های عمومی رضوانشهر برگزار شد، جمعی از مسئولین  و اهالی هنرو فرهنگ شهرستان رضوانشهر حضور داشتند .

مولف کتاب یادشده در این مراسم ، ضمن توضیحاتی مختصر در باره اثر خود گفتند: راهنمای گردشگری تالش دوسال پیش از اولویت های پژوهشی موسسه تالش شناسی بود و من به لحاظ علاقمندی به این گونه موضوعات ، داوطلب اجرای آن پروژه شدم و هیئت مدیره موسسه نیز موافقت کرد .

خانم عبدلی در مورد فرایند تحیق و تالیف اثر مذکور گفتند : اجرای این پروژه بسیار دشوار بود و دوسال وقت مرا گرفت . زیرا لازم بود برای مطالعه میدانی و تهیه عکس از نقاط مختلف حوزه فرهنگ تالش بازدید کنم . اما متاسفانه به علت کمبود امکانات و مشکلات سفربه نقاط دور دست و صعب العبوربودن برخی مسیرها، نتوانستم به همه جا سفر کنم و ناچار از کتابها ، مقالات و تصاویر منتشرشده در منابع گوناگون استفاده کردم .

ایشان همچنین از مسئول اداره کتابخانه های عمومی رضوانشهر به پاس برگزاری مراسم رونمایی ، انتشارات جامعه نگر به پاس اهتمام در نشراثر و از هیئت مدیره موسسه تالش شناسی به پاس  واگذاری پروژه به وی و مساعدت هایی که داشتند، تقدیر و تشکرکردند.

شایان گفتن است که در  مراسم مذکور رئیس آموزش و پرورش رضوانشهر، به منظور حمایت ویژه از مولف کتاب راهنمای گردشگری حوزه فرهنگی تالش و تشویق استعدادهای جوان ، نسخ قابل توجهی از اثر مذکور را خریداری نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ی مدیر

یک نظر

  1. Avatar
    نظام تالش ربانی

    درود بر خواهر عزیز و زحمتکش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید *