خانه / تاز ه ها / خبری از تالش شمالی

خبری از تالش شمالی

علی اکرم همت افشورای اروپا در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۴ کنفرانسی با عنوان ” صلح و همزیستی در قفقاز جنوبی ” در بروکسل برگزار می کند .  دولت ها و رهبران گروه ها و اقوام درگیر در مناقشات منطقه مذکور ، برای شرکت در آن کنفرانس دعوت شده اند . دبیر کل شورای اروپا از علی اکرم همت زاده رئیس جمهور جمهوری خود گردان سرکوب  شده تالش – مغان  نیز به عنوان رهبر جنبش ملی تالش شمالی برای شرکت در آن کنفرانس دعوت کرده است .

شایان گفتن است که چندی پیش نیز شورای اروپا در کنفرانسی دیگر، مسئله تالش را مورد بررسی قرار داد و پیام دکتر هلال محمد اف روزنامه نگار و  فعال حقوق بشر جمهوری آذربایجان که اکنون در زندان به سر می برد ، به زبان تالشی در آن کنفرانس پخش و مورد استماع قرار گرفت .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره ی مدیر

یک دیدگاه

  1. Avatar

    من از یافتن این پایگاه بسیار خرسند شدم . از بسیاری کنجکاوی خود برای جستجوی زاب (معنی ) خال به شما رسیدم که مرا با سرور وشادکامی از خستگی جستجو رهانید و بخشی از نوشتار دوست خوبم (اگر ایشان نیز همین گونه بیندیشند )شهرام آزموده را نیز در نشانی بالا گذاردم اگر نا خرسندی دارید بگویید بردارم من که از این کار خودم شادمانم .لیک خرسندی شما هم برایم بسیار کارا است . سپاس برای انچه میکنید که ایران ما ایران ما شود و باشد و همه ایرانی ها با یکدیگر در یک انیازی و کنفدرال گرد اییم و از تازیان برهیم و صدام دیگر ی هوای قادسیه نکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد کنید *